Pre, Dhj 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Një i vdekur nga COVID-19 dhe shtatë të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

Një person ka vdekur si pasojë e COVID-19 dhe shtatë të tjerë janë infektuar nga ky virus gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dolën pas testimit të 1 mijë e 546 mostrave me metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh gjithashtu bëhet e ditur se janë shëruar 34 persona dhe 2 mijë e 22 të tjerë janë vaksinuar. /familjajone

Arkiva

Kategoritë