Hën, Nën 27, 2023
Banner Top
Banner Top

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell por edhe me vranësira mesatare, teksa në mëngjes parashihet të ketë mjegull radiacioni.

“Mot me diell dhe vranësira mesatare. Në orët e para në shumë territore parashihet të ketë mjegull të radiacionit” thuhet në njoftimin e Institutit Meteorologjik të Kosovës.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 1 gradë Celsius , ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë Celsius”

Youtube

Arkiva

Kategoritë