Die, Jan 23, 2022
Banner Top
Banner Top
Moti për ditët e ardhshme

Më poshtë gjeni parashikimin e motit për katër ditët e ardhshme:

14.01 – Orëve të mëngjesit ftohtë e me vransira kalimtare. Ditën me kthjellime.

15.01 – Pjesërisht vranët, me ngrica në mëngjes. Orëve të mëngjesit nuk përjashtohen mundësi edhe për rrebeshe të shkurta bore në verilindje të vendit.

16.01 – Në mëngjes përgjatë ultësirave mjegull e ngrica. Ditën kryesisht me kthjellime.

17.01 – Mjegull e ngrica në mëngjes, e ditën vransirat do të shohen.Temperaturat pas rënies ditën e enjte, më pas do të jenë me tendencë të rritjes në të dy vlerat ekstreme.

Minimalet rriten nga -8C deri në -3C e -2C ditën e hënë, derisa maksimalet shënojnë rritje edhe deri në 5C e 6C ditën e premte dhe shtunë, e ditën e hënë edhe në 8C. Mirëpo këto temperatura mund të jenë më të ulëta, në pjesët e mbuluara me mjegull

Arkiva

Kategoritë