Pre, Dhj 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Mbi dy mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë

2 mijë e 237 është numri i rasteve aktive me Covid-19 në Kosovë.

Ndërkohë në 24 orët e fundit, dy persona kanë ndërruar jetë nga ky virus dhe 23 kanë rezultuar pozitivë, njofton MSH.

No photo description available.

Arkiva

Kategoritë