Die, Jan 23, 2022
Banner Top
Banner Top
Mbi 11 mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë

11 mijë e 63 persona janë ende të infektuar me koronavirus në Kosovë.

Rritja e numrit të rasteve ka ndikuar edhe në rritjen e rasteve aktive këto kohë.

Gjatë ditës së sotme u shënuan 553 të infektuar dhe tetë persona të vdekur nga koronavirusi. /familjajone

Arkiva

Kategoritë