Hën, Dhj 6, 2021
Banner Top
Banner Top
Gjendet pa shenja jete një person në Skenderaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur që është gjetur një person pa shenja jete në Skenderaj, viktima është gjetur në shtëpinë tij.

Vdekjen e tij e ka konstatuar edhe mjeku dhe trupi është i dërguar për obduksion.

“Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thotë policia.

Arkiva

Kategoritë