Pre, Dhj 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Gjendet i pajetë një 53-vjeçar në trotuar në Tiranë

Rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53-vjeç.

Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /TCH/

Arkiva

Kategoritë