Enj, Maj 19, 2022
Banner Top
Banner Top
E mitura sulmohet në korridor të shkollës në Pejë

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të rrahjes në një shkollë në Pejë, ndërmjet dy të miturave.

Rasti ka ndodhur të hënën në orën 09:45.

“Është raportuar se viktima e mitur femër kosovare ishte sulmuar fizikisht gjersa kishte qenë në korridor të shkollës nga e dyshuara e mitur femër kosovare”, thuhet në raport.

Si pasojë e rastit viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

E dyshuara nuk është takuar për intervistë, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Arkiva

Kategoritë