Mër, Sht 28, 2022
Banner Top
Banner Top
Dy të vdekur dhe 783 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë shënuar 783 raste të reja me coronavirus nga 2,473 testime të bëra.

MSH po ashtu ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar dy raste të vdekjes.

Tutje bëhet e ditur se janë shëruar 952 persona, ndërsa në total janë administruar 1,835 031 doza të vaksinës. 

Youtube

Arkiva

Kategoritë