Pre, Maj 20, 2022
Banner Top
Banner Top
Digjet fabrika e plastikës në Obiliq

Fabrika e plastikës e cila gjendet në Obiliq është përfshirë nga zjarri.

Në pamjet që lexuesit kanë dërguar shihet se nga ndërtesa e kësaj fabrikë po del tym i zi.

Siç raportohet policia ka dalë në vendin e ngjarjes e po ashtu edhe zjarrfikësit.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë quar në djegien e kësaj fabrike dhe as a ka persona të lënduar. Telegrafi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje nga ana e tyre. /Telegrafi/

Arkiva

Kategoritë