Hën, Dhj 6, 2021
Banner Top
Banner Top
Digjet fabrika e peletit në Murgull të Podujevës

Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga zjarri fabrika e peletit në fshatin Murgull të Podujevës.

Sipas burimeve të Telegrafit, zjarri ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marr me rastin

Arkiva

Kategoritë