Enj, Maj 19, 2022
Banner Top
Banner Top
Digjet autobusi urban në Prishtinë

Një autobus urban është përfshirë nga zjarri e tymi këtë të diel në Veternik të Prishtinës – pranë një pompe derivatesh.

Pas intervenimit të zjarrfikësve, është arritur të lokalizohet zjarri dhe shuhet komplet.

Lidhur me rastin, ende nuk është deklaruar policia.

Ende nuk ka deklaratë zyrtare nga policia nëse ka të lënduar. lajmi i plotë në koment

Arkiva

Kategoritë