Hën, Dhj 6, 2021
Banner Top
Banner Top
Black Friday- Zbritje deri në 70% në fabrikën e mobilieve “ Graniti ”

 “Graniti” është një kompani e dëshmuar në tregun tonë për prodhimin dhe shitjen e mobilieve me kualitet  të lartë dhe cilësi të garantuar.

Me një teknologji të sofistikuar dhe përvojë të gjatë pune, ofrojnë një gamë të gjerë të mobiljeve si: kuzhina, tavolina, dhoma gjumi për të rritur dhe fëmijë, dhoma dite, sofa, vitrina dhe gjithçka tjetër për komoditetin që ju e meritoni.

Kjo fabrikë vjen me zbritje të madhe  deri në 70%.  Përfitoni nga kjo ofertë që të mobiloni shtëpinë tuaj me mobilie komode, të dizajnuara sipas shijes dhe zgjedhjes suaj.

“Black Friday 2021” –  zbritja e madhe po vjen nga data 26 nëntor deri më datën  2 dhjetor  në Fabriken e mobiljeve “Graniti”!  Zgjidh artin e vërtetë nga druri!

 Aty ku cilësia nuk është gjithmonë e shtrenjtë dhe mobilie të tilla nuk kanë frikë nga koha.

Fabrika e mobiljeve Graniti  ju mirëpret në tw dy Showroom-et e tyre në Prishtinë dhe Suharekë.

Kontakti:

046 145 770

[email protected]

Arkiva

Kategoritë