Pre, Dhj 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Asnjë i vdekur dhe 20 të infektuar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

Asnjë person nuk ka vdekur nga COVID-19, ndërsa 20 persona kanë rezultuar pozitivë me këtë virus gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dolën pas testimit të 1 mijë e 467 mostrave me metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh gjithashtu u bë e ditur se janë shëruar 158 persona dhe 6 mijë e 411 janë vaksinuar. /familjajone

Arkiva

Kategoritë