Hën, Dhj 6, 2021
Banner Top
Banner Top
Asnjë i vdekur dhe 15 të infektuar nga COVID-19 në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

Asnjë person nuk ka vdekur dhe 15 të tjerë janë infektuar nga COVID-19 në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit.

Këto rezultate dolën pas testimit të 2 mijë e 579 mostrave me metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh gjithashtu theksohet se brenda një dite janë shëruar 56 persona nga COVID-19 dhe 7 mijë e 726 të tjerë janë vaksinuar. /familjajone

Arkiva

Kategoritë