Pre, Jan 28, 2022
Banner Top
Banner Top
Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit: Një i vdekur dhe dy të lënduar

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Rrugën e Kombit, mëngjesin e sotëm.

Viktimë ka mbetur një grua dhe janë lënduar dy të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Fushë Milot-Rrëshen në afërsi të Milotit.

Burime nga policia bëjnë me dije se në afërsi të një karburanti, automjeti me drejtuese shtetasen B.Ll, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin, J.L.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën Gjela Lleshi, 65 vjeçe, e cila ishte pasagjerë në një nga mjetet. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe kanë nisur punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Burimi: Gazeta Blic

Arkiva

Kategoritë