Die, Jan 23, 2022
Banner Top
Banner Top
Afro 4 mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Gjatë ditës së djeshme kishte më shumë të shëruar se sa të infektuar.

171 persona rezultuan pozitivë me COVID-19 dhe 190 të tjerë u shëruan.

Por për fat të keq u shënuan edhe 13 viktima të tjera, duke rritur numrin e bilancit tragjik në 354.

Ndryshe, numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë tani ështe 3 mijë e 988.

Arkiva

Kategoritë