Enj, Tet 21, 2021
Banner Top
Banner Top
A jeni gati të bashkoheni me trendin buzëve të zeza?

Buzëkuqi i kuq mund të jetë një klasik, por i zi? Kjo bën një ndryshim.

Duhet njëfarë besimi për të hequr një nuancë kaq joshëse, e cila mund të jetë arsyeja pse toni i rebelëve ka tërhequr shumë vajza të lezetshme që duan një përditësim të freskët dhe alternativ të grimit të tyre.

Por nëse po pyesni se nga ka ardhur trendi i ri, shikoni Rihannan. Këngëtarja ka qenë një nga forcat kryesore shtytëse pas rindërtimit të buzëkuqit të zi për një brez të ri.

Por nëse po pyesni se nga ka ardhur trendi i ri, shikoni Rihannan. Këngëtarja ka qenë një nga forcat kryesore shtytëse pas rindërtimit të buzëkuqit të zi për një brez të ri.

https://www.instagram.com/badgalriri/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7a3ed0af-eb79-43cb-9556-1adcba3b4d86

Këngëtarja ka zgjedhur pamjen e buzëve disa herë, përfshirë në ngjarje të profilit të lartë, siç janë prezantimet e albumeve dhe tapetat e kuq. Dhe, për shkak se ajo është bujare, ajo madje krijoi një hije mahnitëse të buzëve të zeza mat për fansat përmes Fenty Beauty në vitin 2018.

“Më pëlqen buzëkuqi i zi. Unë mendoj se është i guximshëm, por ka një mënyrë që mund të jetë vërtet, vërtet i bukur. Është një nga ato ngjyra që njerëzit i shmangen shumë, por nëse bëni balancën e duhur të grimit, mendoj se e zeza është një ngjyrë kaq e bukur”, zbuloi Rihanna.

Por ajo nuk është fansja e vetme e famshme. Kohët e fundit Kendall Jenner zgjodhi buzëkuqin e zi për xhirimet e saj në Vogue Spain në korrik.

Arkiva

Kategoritë