Pre, Jan 28, 2022
Banner Top
Banner Top
99 raste pozitive me koronavirus dhe 152 të shëruar

Në 24 orët e fundit nga 406 mostra të marra në IKSHPK, 99 prej tyre kanë rezultuar pozitiv

Gjithashtu IKSHPK njofton që 152 persona janë shëruar.

Numri total i rasteve pozitive është 12.547 raste nga 47.761 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 480 raste të vdekjes.

Arkiva

Kategoritë