Mër, Jan 19, 2022
Banner Top
Banner Top
574 viktima nga koronavirusi në Kosovê

76 persona janë konfirmuar pozitivë me COVID-19, gjatë 24 orëve të fundit.

Sipas IKSHPK-së gjatë ditës së djeshme janë shëruar 144 persona dhe kanë ndërruar jetë 6 të tjerë.

Numri i viktimave nga COVID-19 në vendin tonë ka arritur në 574.

Ndërkaq numri i rasteve aktive me koronavirus është 2 mijë e 877.

Arkiva

Kategoritë