Mër, Jan 19, 2022
Banner Top
Banner Top
444 të infektuar dhe 452 të shëruar nga koronavirusi gjatë 24 orëve në Kosovë

444 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus dhe 452 të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje në Kosovë gjatë 24 orëve.

Këto rezultate u arritën pas testimit të 2 mijë e 410 mostrave me metodën RT-PCR. /familjajone

Arkiva

Kategoritë