Mar, Jan 25, 2022
Banner Top
Banner Top
4 të infektuar dhe katër të shëruar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosobvë

4 persona kanë rezultuar  pozitivë me koronavirus dhe katër të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dolën pas testimit të 1 mijë e 563 mostrave m metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh gjithashtu bëhet e ditur se nuk ka vdekur asnjë person nga COVID-19 dhe janë vaksinuar 2 mijë e 777 persona. /familjajone

Arkiva

Kategoritë