Mar, Qer 18, 2024
Banner Top
Banner Top
319 raste me koronavirus në Mal të Zi

Tre raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Mal të Zi dhe tani janë gjithsej 319 raste.

Këto të dhëna janë bërë të ditura nga Instituti i Shëndetit Publik në këtë vend mëngjesin e sotëm.

Siç raporton RTCG, gjatë 24 orëve të fundit janë analizuar 243 mostra.

Që nga përhapja e pandemisë së Covid-19 në këtë vend  janë shëruar 123 persona, ndërsa kanë vdekur pesë të tjerë.

Youtube

Arkiva

Kategoritë