Mër, Maj 24, 2023
Banner Top
Banner Top

Një zyrtar i Ministrisë së Shëndetësisë ka dalë pozitiv me Covid 19 ditën e djeshme.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë Faik Hoti.

“Po mund t’ju konfirmojmë se një zyrtar i Ministrisë së Shëndetësisë ka dalë dje pozitiv me Koronavirus. Ai momentalisht nuk është në Ministri dhe personat që kanë qenë në kontakt me të i janë nënshtruar testit dhe tani presim rezultat” ka thënë Hoti.

Youtube

Arkiva

Kategoritë