Sht, Maj 27, 2023
Banner Top
Banner Top
20 mijë raste të reja me koronavirus në SHBA

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë regjistruara 20 mijë e 241 raste të reja me koronavirus dhe vetëm në 24 orë kanë vdekur 733 persona.

Deri më tani në SHBA janë afro 80 mijë persona që kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID-19.

Youtube

Arkiva

Kategoritë