Hën, Nën 29, 2021
Banner Top
Banner Top

15 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 dhe tetë të tjerë janë shëruar nga ky virus gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dolën pas testimit të 1 mijë e 440 mostrave me metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh gjithashtu bëhet e ditur se nuk është regjistruar asnjë i vdekur brenda një dite, përderisa janë vaksinuar 2 mijë e 499 persona. /familjajone

Arkiva

Kategoritë