Mër, Jan 26, 2022
Banner Top
Banner Top
13 të infektuar dhe nëntë të shëruar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosobvë

13 persona kanë rezultuar  pozitivë me koronavirus dhe nëntë të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dolën pas testimit të 1 mijë e 162 mostrave m metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh gjithashtu bëhet e ditur se nuk ka vdekur asnjë person nga COVID-19 dhe janë vaksinuar 1 mijë e 999 persona. /familjajone

Arkiva

Kategoritë