Hën, Nën 29, 2021
Banner Top
Banner Top
11 të infektuar dhe 16 të shëruar nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

11 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus dhe 16 të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundjeje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Këto rezultate dalin pas testimit të 1 mijë e 498 mostrave me metodën RT-PCR.

Brenda raportit 24-orësh gjithashtu theksohet se nuk është regjistruar asnjë i vdekur, ndërsa janë vaksinuar 1 mijë e 760 persona. /familjajone

Arkiva

Kategoritë