Mar, Nën 30, 2021
Banner Top
Banner Top
10 të infektuar nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit

10 persona janë infektuar nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë dhe 13 të tjerë janë shëruar.

Këto rezultatë dolën pas testimit të 1 mijë e 231 mostrave me metodën RT-PCR.

Në raportin 24-orësh gjithashtu bëhet e ditur se nuk është regjistruar asnjë person i vdekur. /familjajone

Arkiva

Kategoritë