Mar, Jan 26, 2021
Banner Top
Banner Top
Zemaj: Shëndeti është obligim i yni

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, përmes një video u ka bërë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat për parandalimin e koronavirusit.

Përndryshe ditën e hënë dhe të martë është shënuar një rekord i zi sa i përket rasteve me COVID-19, me 129 respektivisht 141 raste.

Videon e ministrit Zemaj mund ta shikoni këtu.

Arkiva

Kategoritë