Hën, Jan 18, 2021
Banner Top
Banner Top
Vdes edhe një person i prekur me Covid-19 në Kosovë

Ka vdekur edhe një person si pasojë prekjes me koronavirus.

Viktima është nga komuna e Rahovecit.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar kryetari Smajl Latifi.

“Po ka vdekur. I ndjeri ka pasur komplikime të tjera shëndetësore të zemrës dhe mushkërive. Po ashtu ka qenë i prekur edhe me Covid. Ai ka qenë i shtrirë për 18 ditë në Klinikën Infektive”.

Latifi tha se i ndjeri ishte inspektor i komunës së Rahovecit, njofton Klan Kosova.

Arkiva

Kategoritë