Pre, Shk 26, 2021
Banner Top
Banner Top
Vdes 63 vjeçarja nga Rahoveci e prekur me koronavirus

Ka ndërruar jetë edhe një paciente tjetër e infektuar me Covid-19.

E ndjera është një 63 vjeçare nga Rahoveci, dhe ishte duke u trajtuar në Klinikën Infektive, njofton Klan Kosova.

Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, Drejtori i Shëndetësisë në Rahovec, Samir Mustafa.

63 vjeçarja ishte paciente e cila vuante edhe nga dializa.

Ky rast çon në 29 numrin e të vdekurve në Kosovë që lidhen me virusin Covid-19.

Arkiva

Kategoritë