Mër, Jan 27, 2021
Banner Top
Banner Top
Vazhdon trendi i rritjes: 245 persona pozitiv me COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit pozitivë me COVID-19 në vend kanë rezultuar 245 raste.

IKSHPK njofton se nga gjithsej 468 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren, pozitivë me COVID-19 kanë rezultuar 245 persona.

Instituti lajmëron se janë shëruar 133 persona të tjerë./FamiljaJone

Arkiva

Kategoritë