Mër, Mar 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Tom Hanks dhe gruaja e tij po ndihen më mirë

Aktori, Tom Hanks dhe gruaja e tij, Rita Wilson, po ndihen më mirë pasi dolën pozitivisht me koronavirus.

“Dy javë pas simptomave të para ne po ndihemi më mirë”, ka shkruar mes të tjerash Hanks në Tëitter.

Përndryshe Hanks dhe Wilson, dolën pozitivisht me COVID-19 teksa po udhëtonin në Australi ku edhe u testuan pasi fillimisht shfaqen simptoma si lodhje e ethe.

0 Comments

Leave a Comment

Arkiva

Kategoritë