Pre, Shk 26, 2021
Banner Top
Banner Top
Tom Hanks dhe gruaja e tij infektohen me koronavirusFituesi i çmimit Oscar, Tom Hanks, ka zbuluar se ai dhe gruaja e tij, Rita Wilson, janë të infektuar me koronavirus.

Hanks dhe Wilson, që për momentin janë në Australi, kanë kërkuar ndihmën e mjekut pasi kishin filluar t’i kenë disa simptoma.

“Ndiheshim pak të lodhur, sikur kishim dhimbje në tërë trupit”.

“Për të hequr dyshimet, ne u testuam për koronavirus dhe dolëm pozitivë”, ka shkruar Hanks në Instagram.

Përndryshe çifti kanë deklaruar që pas testimit të dy do të izolohen.0 Comments

Leave a Comment

Arkiva

Kategoritë