Hën, Jan 25, 2021
Banner Top
Banner Top
Theret me thikë një i ri në Pejë

Një person është lënduar si pasojë e një rrahje që ka ndodhur gjatë mbrëmjes së të shtunës në sheshin e Pejës.

Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Driton Rugova, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Pejë.

Rugova deklaroi se ky person ishte plagosur me thikë.

“Sonte në ora 22:15 policia ka marrë informatën se në sheshin e Pejës ka ndodhur një rrahjes në mes dy grupeve të të rinjve”.

“Nga kjo një person është lënduar dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës. Po ashtu është arrestuar edhe një i dyshuar, viktima dhe i dyshuari të dy janë të mitur”./

Arkiva

Kategoritë