Mër, Mar 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Tërmet në Durrës

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Durrës. Lëkundjet kishin epiqendrën në Detin Adriatik dhe kishin një magnitudë 3.2 të shkallës rihter.

Epiqendra ishte 38 km në perëndim të Tiranës.

Sipas EMSC lëkundjet e tërmetit u klasifikuan si lëkundje të shkallës 4./T Ch/

Arkiva

Kategoritë