Sht, Shk 27, 2021
Banner Top
Banner Top
Shkon në 803 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri

8 raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit nga 140 testime që janë kryer në Shqipëri.

5 prej të cilave janë në Tiranë, 2 në Elbasan dhe një në Durrës.

Deri më tani betejën me këtë virus e kanë humbur 31 pacientë, raporton Tch.

Arkiva

Kategoritë