Hën, Mar 8, 2021
Banner Top
Banner Top
Shkon me test të falsifikuar të COVID-19, e zbulon punëtorja e IKShPK-së

Një punonjëse e IKSHPK-së e po ashtu edhe në laboratorin privat Olive ka raportuar në Polici se ka hasur në një dokument të cilin e prezanton e dyshuara femër kosovare (testi për Covid 19), për të cilin dyshon se ka ndërhyrje dhe është falsifikuar, transmeton IndeksOnline.

Siç njofton policia lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe me vendim të tij rasti shkon në procedurë të rregullt.

Arkiva

Kategoritë