Hën, Mar 8, 2021
Banner Top
Banner Top
Shërohen edhe dy pacientë në Shqipëri

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale e Shqipërisë, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 2 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues.

Në total deri tani janë shëruar 15 personel shëndetësor, raporton Tch

0 Comments

Leave a Comment

Arkiva

Kategoritë