Die, Dhj 6, 2020
Banner Top
Banner Top
Rrëzohet nga skelet një punëtor ndërtimtarie në Graçanicë

Një punëtor ndërtimtarie, derisa ishte duke punuar, ka rënë nga skelet dhe ka marrë lëndime trupore.

Sipas raportit 24-orësh, rasti ka ndodhur të mërkurën në orën 09:20 të mëngjesit, në fshatin Llapnasellë të Graçanicës.

Siçthuhet në raport, viktimës i është ofruar trajtim mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë. /familjajone

Arkiva

Kategoritë