Mër, Dhj 2, 2020
Banner Top
Banner Top
Prishtinë: Theret një i mitur në një autobus

Një i mitur është therur nga një person tjetër, po ashtu i mitur, në një autobus në Prishtinë.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, ngjarja ka ndodhur ditën e mërkurë rreth orës 17:10 në rrugën “Agim Ramadani”.

Viktima menjëherë ka marrë trajtim mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë, ndërsa personi i dyshuar është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes. /familjajone

Arkiva

Kategoritë