Pre, Nën 27, 2020
Banner Top
Banner Top
Prishtinë: Një grua sulmohet fizikisht nga burri dhe vajza e saj

Një rast dhune në familja ka ndodhur të martën rreth orës 23:00 në Prishtinë.

Një grua është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vajza e saj.

Në raportin e Policisë së Kosovës bëhet e ditur se vajza është arrestuar, ndërsa bashkëshorit dhe njëkohësisht sulmuesi tjetër gjendet në arrati. /familjajone

Arkiva

Kategoritë