Enj, Jan 21, 2021
Banner Top
Banner Top
Pesë të vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

Pesë persona me koronavirus kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut.

Gjatë kësaj periudhe në këtë vend janë kryer 841 teste ndërsa, janë regjistruar 103 raste të reja me koronavirus

Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit janë shëruar 13 pacientë, Shkup-13, Tetovë-2 dhe një në Prilep, raporton Alsat-M.

Arkiva

Kategoritë