Enj, Jan 21, 2021
Banner Top
Banner Top
OBSH: 260 mijë të infektuar me koronavirus vetëm gjatë 24 orëve të fundit

Numri i të infektuarëve me COVID-19 në gjithë botën, po vazhon të rritet me ritëm të shpejtë.

OBSH ka njoftuar se vetëm gjatë 24 orëve të fundit është shënuar një rekomd infektimesh.

Gjatë ditës së djeshme në gjithë botën janë infektuar 260 mijë persona.

Vendet ku ka rritje të madhe të rasteve janë: SHBA-të, Brazili, India dhe Afrika e Jugut./FamiljaJone

Arkiva

Kategoritë