Die, Jan 24, 2021
Banner Top
Banner Top
Ndërron jetë babai i deputetit të LDK-së, Arben Gashit

Babai i Shefit të Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashit, ka ndërruar jetë.

Këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në rrjetin social Facebook vëllai i deputetit, Flamur Gashi.

“Lamtumirë BABË, Me vrau në zemër dhe ma këputi shpirtin, kjo ikje e jotja…”

“Emri, vepra dhe puna jote, më bëjnë të ndjehem krenar në jetë të jetëve ! U prehsh në parajsën e përjetshme !”, ka shkruar Gashi.

. Lamtumirë BABË,

Me vrau në zemër dhe ma këputi shpirtin, kjo ikje e jotja…

Emri, vepra dhe puna jote, më bëjnë të ndjehem krenar në jetë të jetëve !

U prehsh në parajsen e përjetshme !

Arkiva

Kategoritë