Enj, Jan 21, 2021
Banner Top
Banner Top
“Mevgal” njihet si prodhues i ushqimeve të shëndetshme, pa aditivë dhe natyral.

Meridian Express ju sjell brendin e njohur të produkteve të qumështit  Mevgal.
Greek Jogurt nga Mevgal është tejet i shijshëm dhe i shëndetshëm, është burim i proteinave dhe kalciumit.
Greek Jogurt vjen me 0% dhe 10% yndyrë, dhe ju ofron shije të përkryer në tryezën tuaj.

Mevgal njihet si prodhues i ushqimeve të shëndetshme, pa aditivë dhe natyral.
Greek Jogurt me fruta të freskëta ka zero për qind yndyrë e ngjyrë artificiale.
Mevgal ofron lloje të ndryshme të kombinimit të Greek Jogurt me frutat tuaja të preferuara.

Meridian Express ju mirëpret të shijoni llojet e ndryshme të jogurtit grek nga  Mevgal

Arkiva

Kategoritë