Hën, Jan 18, 2021
Banner Top
Banner Top
Klinika Infektive: 65 persona të shtrirë, pesë në gjendje të rëndë

Në Klinikën Infektive janë gjithsej 65 raste të konfirmuara me COVID-19.

30 persona janë duke u trajtuar me oksigjenoterapi dhe janë në përkujdesje intenzive, ndërsa pesë prej tyre janë në gjendje më të rëndë dhe janë duke u trajtuar në repartin e Mjekimit Intensiv.

Arkiva

Kategoritë