Pre, Jan 22, 2021
Banner Top
Banner Top
Kadri Veseli del pozitiv me Covid-19

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka rezultuar pozitiv për Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Facebook.

Postimi i plotë:

Të dashur qytetarë, pak çaste më parë u njoftova nga IKSHP se kam rezultuar pozitiv në testin e kryer për Sars-CoV-2.

Unë jam mirë me shëndet dhe deri në shërim të plotë do të qëndroj në vetizolim.

Ju ftoj të gjithëve që t’i respektoni masat, t’i vendosni maskat, të mbani distancën dhe higjienën!

Arkiva

Kategoritë