Die, Jan 24, 2021
Banner Top
Banner Top
Haxhi Avdyli shërohet nga COVID-19

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, përmes një statusi në Facebook, ka bërë me dije që është shëruar nga COVID-19.
“Nga dje, pas testit negativ dhe kritereve të OBSH-së, IKSHP, më ka shpallur të shëruar nga Covid19 ,pas 3 javë izolim. Prandaj që sot do i kthehem kryerjes së obligimeve të deputetit në seancën e radhës”.

“Nesër në Dekanat të Fakultetit të Mjekësisë ,të premten pasdite do mbaj Provimet e Licencës së infermierëve të diplomuar, kurse punës me pacientët e mi në Prizren u kthehem nga e shtuna paradite. Ju faleminderit për kujdesin tuaj dhe shihemi”, ka shkruar Avdyli në rrjetin social Facebook

Arkiva

Kategoritë